°C

Tango jest życiem. Zamknij oczy i popłyń

Fot. Jan Mazur
 

Przez cztery lipcowe dni Żagań znów był międzynarodową stolicą tanga. Odbywająca się już trzeci rok z rzędu impreza „Tango Barocco” przyciągnęła setki tancerzy z całego świata. W tangu spędzali dni i noce.

 
I również trzeci rok tancerzom towarzyszyła nasza redakcyjna koleżanka Renata Wcisło, która codziennie relacjonowała, co dzieje się w Żaganiu.  Uczestniczyła w ulicznym flash mobie na Placu Słowiańskim, wybrała się również na warsztaty tanga dla początkujących:
 

Organizatorami Międzynarodowego Festiwalu Tanga ph. „Tango Barocco” w Żaganiu już po raz trzeci byli: Monika Parker, Agata Czartoryska, Gracja Bryś-Kołodziejczyk, Rafał Kołodziejczyk i Michał Kaczmarek. 

***

Z nagrań przeprowadzonych podczas dwóch ubiegłorocznych edycji powstał – dwukrotnie emitowany na antenie Radia Zachód – reportaż Renaty Wcisło pt. „Trzy minuty romansu”: https://www.zachod.pl/audycja/215702-2/

REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku