°C

PSL zawiesza burmistrza Szprotawy w prawach członka partii

Zdjęcie archiwalne, fot. Facebook
 

Jak dowiedziało się Polskie Radio Zachód, sąd partyjny Polskiego Stronnictwa Ludowego zawiesił w prawach członka tej partii Mirosława G., burmistrza Szprotawy.

Decyzja ma związek z niedawnym zatrzymaniem Mirosława G. przez CBA i decyzją o jego tymczasowym aresztowaniu podjętą przez sąd w związku z zarzutami udziału w aferze łapówkarskiej.

Władze lubuskiego PSL odmawiają komentarzy na ten temat podjętej przez sąd partyjny decyzji.


CZYTAJ WIĘCEJ: Jaka będzie najbliższa przyszłość Szprotawy? Po aresztowaniu burmistrza w związku z zarzutami korupcyjnymi, gmina została bez włodarza. Dziś byliśmy w Szprotawie w ramach Interwencji Radia Zachód. Radnych i mieszkańców pytaliśmy o możliwe scenariusze dla samorządu na najbliższe tygodnie.

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku