°C

Szprotawa: Opozycja chce nadzwyczajnej sesji

 

Jaka będzie najbliższa przyszłość Szprotawy? Po aresztowaniu burmistrza w związku z zarzutami korupcyjnymi, gmina została bez włodarza. Dziś byliśmy w Szprotawie w ramach Interwencji Radia Zachód. Radnych i mieszkańców pytaliśmy o możliwe scenariusze dla samorządu na najbliższe tygodnie.

Ewa Gancarz z Prawa i Sprawiedliwości domaga się zwołania nadzwyczajnej sesji rady miasta:

Wiceprzewodniczący rady miasta Andrzej Skawiński odpowiada, że zwołanie sesji w najbliższym czasie niczego nie zmieni:

Mieszkańcy Szprotawy wciąż są w szoku po aresztowaniu burmistrza:

Przypomnijmy, że zatrzymany przez CBA Mirosław G. został burmistrzem Szprotawy rok temu. Wcześniej był przewodniczącym rady powiatu żagańskiego. Należy do władz wojewódzkich PSL.

CZYTAJ WIĘCEJ: Po zatrzymaniu i areszcie dla burmistrza Szprotawy, dzisiejszy program Radio Zachód Interwencje poświęcony korupcyjnej aferze w miejscowym urzędzie. O 14.15 nasz wóz transmisyjny zatrzyma się w centrum miasta i wspólnie z zaproszonymi gośćmi będziemy rozmawiać o zarzutach i możliwych scenariuszach, które czekają lokalny samorząd.

Radio Zachód Interwencje: Areszt burmistrza Szprotawy

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku