°C

Dziennikarze Polskiego Radia Zachód

Piotr Bednarek

Prezes Zarządu, Redaktor Naczelny +48 68 4555 501

Janusz Życzkowski

Zastępca redaktora naczelnego, kierownik redakcji publicystyki, e-mail: j.zyczkowski@zachod.pl

Kamil Hypki

Zastępca redaktora naczelnego e-mail: k.hypki@zachod.pl

Krzysztof Baług

Kierownik redakcji edukacji, e-mail: k.balug@zachod.pl, tel. +48 68 45 55 523

Marek Poniedziałek

Kierownik redakcji internetowej, e-mail: m.poniedzialek@zachod.pl, tel. +48 68 455 55 11, kom: +48 724 700 007

Cezary Galek

Reportażysta, kierownik redakcji reportażu, e-mail: c.galek@zachod.pl, tel. +48 68 455 55 54, kom: +48 601 34 94 60

Grzegorz Bugaj

Kierownik redakcji kultury i rozrywki, e-mail: g.bugaj@zachod.pl, tel. +48 68 455 55 04

Jacek Białogłowy

Kierownik redakcji sportu, e-mail: j.bialoglowy@zachod.pl, tel. +48 68 455 55 27

Bogdan Sadowski

Kierownik programu Radia Gorzów, e-mail: b.sadowski@radiogorzow.pl

Krzysztof Filmanowicz

Dziennikarz

Karolina Kamińska

Dziennikarka redakcji informacji, wydawca serwisów informacyjnych Radia Zachód, newsroom@zachod.pl, tel. +48 68 455 55 22

Artur Steciąg

Dziennikarz redakcji informacji, tel. +48 68 455 55 27

Zbigniew Roszczyk

Dziennikarz redakcji informacji Radia Zachód, tel. +48 68 455 55 39

Aleksandra Piechowska

Kierownik programu Radia Zielona Góra, e-mail: a.piechowska@rzg.pl

Andrzej Pierzchała

Dziennikarz redakcji publicystyki oraz redakcji kultury i rozrywki

Damian Muńko

Dziennikarz Radia Zielona Góra, e-mail: d.munko@rzg.pl

Zbigniew Bodnar

Dziennikarz gorzowskiej redakcji Radia Zachód. Tel. 95 720 47 91.

Adam Król

Dziennikarz redakcji informacji, korespondent Radia Zachód ze Strzelec Krajeńskich, e-mail: a.krol@zachod.pl, kom. +48 663 557 806

Agnieszka Dobosiewicz

Dziennikarka gorzowskiej redakcji Radia Zachód i Radia Gorzów, tel. +48 95 720 47 91

Daniel Sawicki

Dziennikarz redakcji publicystyki i redakcji informacji

Mateusz Gadomski

Dziennikarz redakcji informacji Radia Zachód, e-mail:newsroom@zachod.pl

Grażyna Karpińska

Dziennikarka redakcji informacji i redakcji internetowej, e-mail: g.karpińska@zachod.pl

Sławomir Kordyjalik

Dziennikarz redakcji informacji Radia Zachód, e-mail: s.kordyjalik@zachod.pl, tel. +48 68 455 55 22 / 68 455 55 95

Aurelia Adaszyńska

Dziennikarka redakcji informacji Radia Zielona Góra, reporter@rzg.pl

Sylwia Misiak

Dziennikarka redakcji informacji Radia Zachód, e-mail: newsroom@zachod.pl, tel. +48 68 455 55 95

Marek Turowski

Dziennikarz redakcji informacji, korespondent Radia Zachód z Nowej Soli, tel. +48 68 455 55 95

Renata Wcisło

Dziennikarka redakcji informacji, korespondentka Radia Zachód z Żagania, tel. +48 68 455 55 22

Grażyna Walkowiak

Dziennikarka redakcji publicystyki, e-mail: g.walkowiak@zachod.pl, tel. +48 68 455 55 15

Adam Ruszczyński

Dziennikarz redakcji publicystyki Radia Zachód

Łukasz Brodzik

Dziennikarz redakcji publicystyki

Elżbieta Wozowczyk-Leszko

Dziennikarka redakcji edukacji, tel. +48 68 455 55 14

Katarzyna Jankowska

Dziennikarka redakcji kultury i rozrywki, współprowadząca poranny program "Kto Rano Wstaje"

Jacek Grodzki

Dziennikarz redakcji kultury i rozrywki, tel. +48 68 455 55 31

Katarzyna Karczyńska

Dziennikarka Radia Zachód, współprowadząca program "Drugie Śniadanie z Radiem Zachód"

Małgorzata Nabel-Dybaś

Reportażystka, autorka programu "Między nami zwierzętami", e-mail: m.nabel@zachod.pl

Izabela Patek

Reportażystka, dziennikarka redakcji kultury i rozrywki, tel. +48 95 720 47 91

Filip Górecki

Dziennikarz redakcji sportowej Radia Zachód i Radia Gorzów

Jakub Lesiński

Dziennikarz redakcji sportowej

Ryszard Rachlewicz

Dziennikarz redakcji sportowej, e-mail: r.rachlewicz@zachod.pl, tel. +48 95 720 47 91

Marek Staniszewski

Dziennikarz redakcji sportowej Radia Zachód, tel. +48 68 455 55 57

Marta Czechowska

Dziennikarka, wydawca serwisów informacyjnych Radia Zielona Góra, reporter@rzg.pl, tel. +48 68 455 55 62

Agnieszka Dyderska

Dziennikarka redakcji informacji Radia Zachód, e-mail:newsroom@zachod.pl

Piotr Kuśnierz

Dziennikarz Radia Zielona Góra, e-mail: p.kusnierz@rzg.pl

Marek Starybrat

gospodarz porannego programu "Kto Rano Wstaje z Radiem Zachód"

Tomasz Oszmiański

Dziennikarz redakcji kultury i rozrywki, współprowadzący poranny program Radia Zachód "Kto Rano Wstaje"

Anna Jastrzębska

Dziennikarka Radia Gorzów

Elżbieta Kobelak

Dziennikarka Radia Gorzów, e-mail:e.kobelak@radiogorzow.pl, tel. +48 95 725 82 61

Iwona Krawczyk

Dziennikarka, wydawca serwisów informacyjnych Radia Gorzów, e-mail: i.krawczyk@radiogorzow.pl, tel. +48 95 725 82 61

Patryk Małyszko

Dziennikarz Radia Gorzów, e-mail: p.malyszko@zachod.pl

Daniel Rutkowski

Dziennikarz Radia Gorzów

Agata Sendecka

dziennikarka Radia Gorzów

Marcin Sasim

Dziennikarz Radia Gorzów, e-mail: m.sasim@radiogorzow.pl, tel. +48 95 725 82 61

Jarosław Zasacki

współpracownik redakcji internetowej, e-mail: j.zasacki@zachod.pl