°C

Związkowe pomysły na bolączki personelu służby zdrowia

Od lewej: Bogusława Kornowicz, Monika Bocian, Bogusław Motowidełko
 

W tym wydaniu Debaty związkowej w Radiu Zachód lubuscy przedstawiciele central związkowych odnoszą się do propozycji Komisji Kodyfikacyjnej Prawa Pracy na zmiany w kodekcie pracy - co jest krokiem w dobrą stronę, a co zagrożeniem dla praw pracowniczych? Czy nowe ustawy mają w ogóle szansę ujrzeć wkrótce światło dzienne? Rozmawiamy także o sytuacji pracowników lubuskich placówek opieki zdrowotnej. Zaproszeni goście odnoszą się również do danych GUS dotyczących uzwiązkowienia Polaków i niektórych aspektów działalności związków zawodowych w 2017r.

Goście tego wydania audycji: ‎Monika Bocian, przewodnicząca Rady OPZZ województwa lubuskiego; Bogusława Kornowicz, przewodnicząca Forum Związków Zawodowych województwa lubuskiego oraz Bogusław Motowidełko, wiceprzewodniczący Zarządu Regionu NSZZ „Solidarność”.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku