°C

Związkowe podsumowanie roku szkolnego

Debata związkowa
 

W czerwcowym wydaniu Debaty Związkowej opinie na temat mijającego roku szkolnego w oświacie. Był to pierwszy rok szkolny bez funkcjonowania gimnazjów, a jego drugie półrocze wiązało się z trwającymi do dziś perturbacjami związanymi z epidemią koronawirusa. Rozmawiamy także o tym, jak oceniany jest przez związkowców sposób podejmowania problematyki oświatowej w kampanii prezydenckiej. W 3. części, wobec dyskusji światopoglądowej dominującej debatę w Polsce co jakiś czas, zastanawiamy się jaka powinna być szkoła: ile w niej wychowania, ile edukowania?

Gośćmi audycji są: Bożena Pierzgalska, przewodnicząca nauczycielskiej NSZZ „Solidarność” Okręgu Zielonogórskiego oraz Bożena Mania, prezes Okręgu Lubuskiego ZNP.

Część 1.

Część 2.

Część 3.

 

 

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku