°C

Zaz ‎– Effet Miroir

 

Uwielbiana w Polsce francuska wokalistka ZAZ przedstawia czwarty w karierze album "Effet Miroir". Obdarzona wyjątkowym głosem i swobodnie poruszająca się między jazzem, popem, soulem i piosenką francuską Isabelle Geffroy, jak naprawdę nazywa się ZAZ, jest obecnie najpopularniejszą piosenkarką we Francji i najbardziej znaną francuską piosenkarką na świecie.

Od 2010 roku, kiedy premierę miał przebój „Je veux”, sprzedała ponad 4 mln albumów i wystąpiła na pięciu kontynentach. Przy ostatniej studyjnej płycie, wydanej w 2014 roku „Paris”, ZAZ współpracowała między innymi z Quincym Jonesem, Charlesem Aznavourem i Pablo Alboránem.ZAZ jest niezwykle lubiana w Polsce. Każda z trzech płyt Francuzki pokryła się u nas platyną („Recto Verso”) albo podwójną platyną („ZAZ” i wspomniana „Paris”). Nową płytę promował singiel „Qué vendrá”. Niezwykle popularna w naszym kraju francuska artystka śpiewa w nowym utworze zarówno w swoim ojczystym języku, jak i po hiszpańsku.

„Z mojej perspektywy to utwór o tym, jak idziemy przez życie. Tytuł jest odbiciem ostatnich ośmiu lat, które spędziłam na koncertach w różnych częściach świata i przypomina mi o wszystkich spotkaniach i naukach, które mi się w tym czasie przydarzyły. »Qué vendrá« można przetłumaczyć z hiszpańskiego na »co będzie, to będzie. Tekst mówi o tym, aby brać życie takim, jakie jest i niczego nie żałować” – mówi o utworze ZAZ.

Słuchając Effet Miroir można zatopić się w dźwiękach prawdziwie francuskiej muzyki, która wprowadza nas w iście romantyczny klimat paryskich uliczek.

Lista piosenek:

1. Demain C’est Toi

2. Qué Vendrá

3. On S’en Remet Jamais

4. J’aime J’aime

5. Mes Souvenirs De Toi

6. Toute Ma Vie

7. Je Parle

8. Résigne-Moi

9. Ma Valse

10. Si C’était a Refaire

11. Pourquoi Tu Joues Faux

12. Plume

13. Nos Vies

14. Saint Valentin

15. Laponie

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku