°C

Zagraniczna piątka startuje w wyścigu do zestawienia Listy!

UNiversal Music

Nowy projekt Pera Gessle, dokładka do albumu Nico Santosa, mamy też kolejną popozycję składu LSD, szwedkę Lottę Lindgren oraz aktualny hit Aloka z przyjaciółmi. Co powiecie na taki zestaw nowości?

ALOK; FELIX JAEH; THE VAMPS All The Lies
Po wydaniu ‚Pray’ z Conorem Maynardem i ‚Metaphor’ z DJ Timmym Trumpetem, Alok robi kolejny krok w kierunku zagranicznej kariery – tym razem pora na współpracę z Felixem Jaehnem oraz The Vamps. Prezentujemy singiel ‚All The Lies’. 

 

LSD – SIA; SIPLO; LABRINTH No New Friends
LSD to inicjatywa trzech wyjątkowych artystów, którzy poczuli, że łączy ich muzyczne pokrewieństwo. Pewnej nocy Labrinth i Sia napisali wspólnie piosenkę i natychmiast uświadomili sobie, że jest jeszcze wiele piosenek, które powinni razem stworzyć. Niezaprzeczalna chemia między muzykami szybko ewoluowała. Wkrótce do duetu dołączył Diplo. W ten sposób powstała prawdziwa przebojowa supergrupa. Album ‚Labrinth, Sia & Diplo present… LSD’ zapowiadają utwory ‚Genius’, ‚Audio’, ‚Thunderclouds’, ‚Mountains’ i ‚No New Friends’.

 

 

NICO SANTOS Unforgettable
Nico Santos przygotował niespodziankę dla fanów – rozszerzoną edycję debiutanckiego albumu ‚Streets Of Gold’. Na krążek trafią trzy zupełnie nowe kawałki, w tym bardzo taneczny singiel ‚Unforgettable’. Zgodnie z tytułem, piosenkę trudno wyrzucić z głowy!

LEON You And I
Leon czyli Lotta Lindgren urodzona w Sztokholmie 1994 roku pochodzi z muzycznej rodziny. Jej mama jest wiolonczelistką a ojciec kompozytorem i dyrygentem. Leon zaczęła karierę kiedy była nastolatką, śpiewając soul. Jej inspiracje muzyczne to Amy Winehouse, Janis Joplin, Etta James, Jej pierwszy album ukazał się w marcu.

 

 

MONO MIND Down By The Riverside
Mono Mind to szwedzki projekt electro założony przez Pera Gessle’a (ze szwedzkiego pop-rockowego duetu Roxette) Debiutancki utwór ‘Save Me A Place (Bridge & Mountain Remix)’ osiągnął wielki sukces w Stanach Zjednoczonych, znalazł się na topie dancowych list przebojów stając się #1 na platformach iTunes oraz Amazon.

Mono Mind stał się prawdopodobnie jednym z najbarddziej przełomowych i nowoczesnych projektów we Francji. Zyskał również nominację w dwóch kategoriach: Group or duo of the year & Club Hits of the Year na prestiżowym NRJ DJ AWARDS 2018

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.