°C

„Z życia pacjenta covidowego”- posłuchaj reportażu Cezarego Galka

fot. www.lubuskie.pl
 

Życie dopisało ciąg dalszy radiowego słuchowiska.

W ubiegłym roku w maju w Radiu Zachód powstało słuchowisko poruszające ludzkie aspekty kwarantanny i wpływu jaki pandemia ma na nasze życie. Podstawą były autentyczne listy pisane anonimowo przez ludzi pozostających w kwarantannie w ramach projektu realizowanego  przez zespół psychologów z Instytutu Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Była to opowieść o ludzkiej naturze poddanej presji nadzwyczajnych bodźców.  

W obsadzie znaleźli się aktorzy Teatru Lubuskiego Tatiana Kołodziejska i współpracujący z naszym radiem Janusz Młyński.

Po 10-ciu miesiącach pandemia, ta prawdziwa, dopisała ciąg dalszy tamtej historii dotykając bardzo konkretnie wspomnianego w obsadzie Janusza Młyńskiego. Zgodził podzielić się z nami refleksjami i doświadczeniami nabytymi podczas bardzo dynamicznie rozwijającej się choroby, której punkt kulminacyjny miał miejsce na covidowym oddziale Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze.

Posłuchaj audycji.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku