°C

Wypoczynek bez gadżetów, blisko natury i siebie nawzajem

Tam coś jest - wakacyjne soboty, godz. 12:40
 

Nie o turystyce masowej, ale o wysmakowanej i elitarnej. Elitarnej nie z racji cen i technologii, ale właśnie wręcz z czegoś przeciwnego. Z nastawienia osobistego turysty i indywidualnych relacji z turystycznym operatorem. Turystyka „Out time” - poza czasem, zawieszona w czasie, oderwanie się od tempa codzienności.

Lubuskie z racji walorów ekologicznych i dzięki świetnym połączeniom komunikacyjnym, umożliwia szybki i bliski kontakt z naturą a zatem spokój i harmonię. Każdy z dzisiejszych gości ma inną ofertę turystyczną a każda z nich wymaga od turysty aktywności i osobistego wkładu.

Gośćmi Krzysztofa Chmielnika są: Krzysztof Kasperski z Anielskich Ogrodów, Tomasz Jędrzejewski z Anapausis oraz Jakub Chwistek i Magdalena Zawadzka z Leśnego Klubu Kolacyjnego.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku