°C

Wspaniały powrót Ani Rusowicz i 4 międzynarodowe hity w propozycjach na nowy tydzień!

Warner Music
 

Zwycięzca Eurowizji sprzed 3 lat, Labrinth solo, sentymentalny Liam, uczuciowe chłopaki z Lucas Graham i ... ona.... Ania Rusowicz!

FRANS Amsterdam
Nowy singiel szwedzkiej gwiazdy Eurowizji z 2016 roku. 

 

LABRINTH Something’s Got To Give
Po sukcesach, które odniósł z pierwszą płytą, a także udanej kooperacji z Diplo i SIĄ, Labrinth zapowiada swój nadchodzący drugi album. ‚Something Got To Give’ to piosenka o tym, że czasami stawiamy na jedną kartę, a później jesteśmy blisko punktu, w którym się poddajemy, a później okazuje się, że to poświęcenie się opłacało. 

 

ANIA RUSOWICZ Świecie Stój
‚Przebudzenie’ to tytuł nowej płyty Ani Rusowicz, którą postanowiła osobiście wyprodukować. Płyta pojawi się w sklepach 25 października. Piosenka ‚Świecie Stój’ jest pierwszym utworem promującym album.

 

LIAM GALLAGHER Now That I’ve Found You
Właśnie wydał krążek ‚Why Me? Why Not.’  Piosenka ‚Now That I’ve  Found You’ dedykowana jest córce Artysty. 

 

LUCAS GRAHAM Lie
Pierwsza miłość temat znany, często wykorzystywany, na pewno sprawdzony. Oto nowa propozycja duńskiej formacji Lukas Graham.

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku