°C

Warsztaty udzielania pierwszej pomocy

Fot. S. Misiak
 

Ratownicy ze stowarzyszenia "Medyk' przeprowadzili dziś w Nowym Żabnie pierwsze warsztaty udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Jest to propozycja Starostwa Powiatowego w Nowej Soli skierowana do seniorów, mieszkańców wszystkich gmin powiatu nowosolskiego.

Seniorzy przyszli na spotkanie, bo chcą nauczyć się czegoś nowego. Wykonywania sztucznego oddychania usta – usta uczył się także Marek Turowski.

 

Warsztaty, których harmonogram można znaleźć na stronie internetowej nowosolskiego starostwa, są realizowane w ramach programu „Koperty życia”.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku