°C

„Warsztaty dobrej energii”- posłuchaj reportażu Elżbiety Wozowczyk-Leszko

P.SŁONIOWSKI
 

Każdego roku dzieci i młodzież z całego kraju podczas wakacji przyjeżdżają do pałacu w podzielonogórskim Przytoku, aby wziąć udział w Wyjątkowych Warsztatach Artystycznych Fundacji Młodzi Artyści.

Jest to magiczny czas, który wraz z opiekunami artystycznymi poświęcają na doskonalenie nie tylko umiejętności wokalnych, ale też wyzwalaniu kreatywności, sprawdzeniu się w pokrewnych dziedzinach i po prostu byciu razem. Czują się wolni i spełnieni.

Te działania są dziełem Europejskiej Fundacji Wspierania Talentów Dzieci i Młodzieży „Młodzi Artyści”, która skupia doświadczonych muzyków, aktorów, pedagogów, którzy chcą wspierać artystyczny rozwój młodego pokolenia. Od 2006 wraz z ośrodkami i domami kultury w całej Polsce organizacja zrealizowała 50 festiwali piosenki oraz warsztatów wokalnych, wydała też czternaście autorskich płyt z piosenkami i podkładami muzycznymi. Jest to ponad 140 piosenek, które nagrało z Fundacją ok. 700 utalentowanych wokalistów z całej Polski.

Posłuchaj reportażu.

Rozmowa z autorką po emisji audycji.

 

WARSZTATY 2021


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku