°C

Warszawski bard

RADIOWIECZÓR

Nieznane teksty Grzesiuka

Po sukcesie trylogii  Pięć lat kacetu, Boso ale w ostrogach i Na marginesie życia przyszedł czas na coś nowego. Niewielu wie, że warszawski zawadiaka oprócz książek pisał także inne teksty. Klawo, jadziem! to zbiór opowiadań, felietonów i piosenek o jego ukochanej stolicy. Ponadto w książce znajdują się rękopisy, nieopublikowane zdjęcia oraz rodzinne pamiątki rodzinne.
Premiera wydania dzisiaj!
Zatem klawo, jadziem !

Klawo, jadziem!

Następna książka do uśmiechania się….

33 sposoby na szczęście. Niektóre przeczą sobie, ale to nie jest istotne. Ważne jest, że możemy wybierać to, co nam bardziej odpowiada. 
Jest tu mnóstwo inspiracji. Od cieszenia się drobiazgami, po obranie całkiem nowego stylu życia.
A przy okazji, mimochodem, zdobywamy dodatkowe informacje o państwach i kulturach z całego świata.

 

Znalezione obrazy dla zapytania Atlas szczęścia fotoksiążki

Zapraszam do 22.00

9 odpowiedzi na “Warszawski bard”

  1. Dobry wieczór albo i też dobry dzień . Może nie był wcale taki zły 🙂 Posłucham ,może coś wpiszę a przypomniałam sobie coś 🙂 W dzisiejszej audycji na żywo ,tak tej w samo południe ,stały komentator pan Marian upomniał się o kobiety wspominając Panią Redaktor i jej zasługi dla audycji na żywo Otwarty Mikrofon . Pozdrawiam 🙂

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.