°C

Wakacyjne propozycje do kolejnego notowania!

Warner Music

W tym tygodniu przegląd propozycji zaczynamy od wypatrywania piątku na horyzoncie! W zestawie także Burak Yeter, Mohombi, Kaskade w duecie z Meghan Trainor i temat wprost z Kanarów - 'Loca Canaria'!

LIBER; INOROS Piątunio
Wspólny projekt Libera oraz zespołu InoRos to niepowtarzalne zderzenie folku z rapem, tradycyjnego góralskiego brzmienia z nowoczesną produkcją muzyczną. Pierwszy singiel powstały w wyniku tej ciekawej mieszanki ukazał się na początku marca 2019, ‚Piątunio’ to kontynuacja tej współpracy.

 

BURAK YETER Move Like This
Swoje single wydawał m.in. w Spinnin’ Records i disco:wax. Od 2018 roku związany jest z wytwórnią Armada Music, gdzie ukazał się znakomity numer ‚Wanna Know You’. Jego następcą jest melodyjny, wakacyjny kawałek pt. ‚Move Like This’. To może być jedna z najciekawszych, klubowych premier tego lata!

 

KASKADE; MEGHAN TRAINOR With You
On jest legendą odpowiedzialną za przebijanie się przez ograniczenia muzyki elektronicznej. Ona pobiła kobiece rekordy w branży muzycznej. Razem, Kaskade i Meghan Trainor, stworzyli magiczny kawałek ‚With You’.

 

MOHOMBI Hello
Dorastał w Norsborg w pobliżu Sztokholmu. W latach 2004–2008 był częścią szwedzkiego zespołu hip-hopowego Avalon wraz z bratem, Djo Moupondo. Współpracuje z wydawnictwem RedOne i Interscope Records. Jest laureatem nagród Kora All African Music Awards w 2003 i 2004. To jego najnowszy singiel.

 

SANTANA i MYSIAK Loca Canaria
Przepis na wakacyjny hit? Rytmiczna, zapadająca w pamięć melodia; prosty, a zarazem klimatyczny tekst; muzyka, która buja słuchacza i przenosi go na gorące, kanaryjskie plaże. Taki właśnie jest utwór ‚Loca Canaria’, stworzony przez duet SANTANA I MYSIAK. Dwóch doświadczonych muzyków współpracujących z gwiazdami polskiej sceny popowej oddaje słuchaczom perfekcyjny, wakacyjny hit, kawałek kanaryjskiego klimatu i wspomnienie egzotycznego urlopu.

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

 

 

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.