°C

Wakacyjne propozycje do kolejnego notowania!

Warner Music
 

W tym tygodniu przegląd propozycji zaczynamy od wypatrywania piątku na horyzoncie! W zestawie także Burak Yeter, Mohombi, Kaskade w duecie z Meghan Trainor i temat wprost z Kanarów - 'Loca Canaria'!

LIBER; INOROS Piątunio
Wspólny projekt Libera oraz zespołu InoRos to niepowtarzalne zderzenie folku z rapem, tradycyjnego góralskiego brzmienia z nowoczesną produkcją muzyczną. Pierwszy singiel powstały w wyniku tej ciekawej mieszanki ukazał się na początku marca 2019, ‚Piątunio’ to kontynuacja tej współpracy.

 

BURAK YETER Move Like This
Swoje single wydawał m.in. w Spinnin’ Records i disco:wax. Od 2018 roku związany jest z wytwórnią Armada Music, gdzie ukazał się znakomity numer ‚Wanna Know You’. Jego następcą jest melodyjny, wakacyjny kawałek pt. ‚Move Like This’. To może być jedna z najciekawszych, klubowych premier tego lata!

 

KASKADE; MEGHAN TRAINOR With You
On jest legendą odpowiedzialną za przebijanie się przez ograniczenia muzyki elektronicznej. Ona pobiła kobiece rekordy w branży muzycznej. Razem, Kaskade i Meghan Trainor, stworzyli magiczny kawałek ‚With You’.

 

MOHOMBI Hello
Dorastał w Norsborg w pobliżu Sztokholmu. W latach 2004–2008 był częścią szwedzkiego zespołu hip-hopowego Avalon wraz z bratem, Djo Moupondo. Współpracuje z wydawnictwem RedOne i Interscope Records. Jest laureatem nagród Kora All African Music Awards w 2003 i 2004. To jego najnowszy singiel.

 

SANTANA i MYSIAK Loca Canaria
Przepis na wakacyjny hit? Rytmiczna, zapadająca w pamięć melodia; prosty, a zarazem klimatyczny tekst; muzyka, która buja słuchacza i przenosi go na gorące, kanaryjskie plaże. Taki właśnie jest utwór ‚Loca Canaria’, stworzony przez duet SANTANA I MYSIAK. Dwóch doświadczonych muzyków współpracujących z gwiazdami polskiej sceny popowej oddaje słuchaczom perfekcyjny, wakacyjny hit, kawałek kanaryjskiego klimatu i wspomnienie egzotycznego urlopu.

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

 

 

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku