°C

W tym coś jest – 11 października 2019 r.

W tym coś jest (on-line)
 

W audycji, dostępnej tylko w internecie, komentujemy najważniejsze tematy z mijającego tygodnia, które przewijały się w Otwartym mikrofonie Radia Zachód. W jednej z audycji pytaliśmy Słuchaczy o ich wyborcze preferencje.

1. Sławomir Neumann szef klubu parlamentarnego Platformy Obywatelskiej został nagrany przez jednego ze swoich partyjnych kolegów w 2017 r. a część tych nagrań ujawniono. W Otwartym Mikrofonie Radia Zachód pytamy – O czym świadczą ujawnione wypowiedzi Sławomira Neumanna?”

2. Z sondażu jaki przeprowadziła Polska Press Grup, a wyniki którego opublikowała Gazeta Lubuska, wynika, że w Lubuskiem na Prawo i Sprawiedliwość chce zagłosować 38,6 proc. respondowanych, na Koalicję Obywatelską 36,3 %, na SLD 13% a na PSL 5%. Pytaliśmy słuchaczy o ich komentarz do tych wyników.

3. Lech Wałęsa na niedzielnej konwencji Koalicji Obywatelskiej, nieomal tuż po jego pogrzebie, określił Kornela Morawieckiego mianem zdrajcy, za co otrzymał gromkie brawa. Jednak dwa dni potem wycofał swoje poparcie dla Koalicji pisząc, że zagłosuje na PSL, ale potem sam usunął ten wpis. Czy poparcie ze strony Lecha Wałęsy ma plusy dodatnie czy plusy ujemne. Pytaliśmy, jak Słuchacze oceniają rolę byłego prezydenta w polityce po 1989 r.?

Zapraszają: Krzysztof Chmielnik i Adam Ruszczyński.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku