°C

W jakim systemie powinny teraz działać szkoły?

Otwarty Mikrofon Radia Zachód
 

Dziś obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji, lubuska kurator oświaty Ewa Rawa złożyła życzenia pracownikom szkół i pozostałych placówek edukacyjno - wychowawczych. Poinformowała również, że 19 szkół i placówek oświatowych w naszym regionie pracuje w systemie mieszanym z tego tylko trzy zdalnie.

W kraju toczy się dyskusja na temat wyboru najbardziej odpowiedniego systemu nauczania dostosowanego do wzrostu zachorowań na COVID 19.

W Otwartym Mikrofonie pytamy w jakim systemie powinny pracować placówki oświatowe? Kto przede wszystkim powinien o tym decydować: dyrektorzy szkół czy władze sanitarne? Pyta Adam Ruszczyński

Od godz. 12:10 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462, a już teraz na komentarze w internecie, za pomocą Facebooka i Twittera.

Dziś pytamy o to, w jakim systemie powinny pracować placówki oświatowe? Kto przede wszystkim powinien o tym decydować: dyrektorzy szkół, czy władze sanitarne? Na antenie spotykamy się o 12:10

Opublikowany przez Radio Zachód Środa, 14 października 2020

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku