°C

Uczuciowe wyzwania

RADIOWIECZÓR

 

Izabella Frączyk „Kobiety z Odzysku”Trudne wybory.  Tom 2

Optymistyczna i przywracająca nadzieję powieść o kobietach, których życie legło w gruzach, a podniesienie się z nich stało się początkiem pełnego, choć nieco szalonego życia.

Trzy kobiety po przejściach, trzy różne historie. Dramaty i kuriozalne sytuacje. Wdowa, rozwódka i była żona bigamisty – ten zestaw wróży niepokoje. Felicja, Zuza i Gośka wiele już przeżyły, a ich nowa droga życia wcale nie zapowiada się nudno. Wspólny urlop w Egipcie to czas rozprawienia się z przeszłością i początek zupełnie nowego życia. Miłość jest tu małym uparciuszkiem i skromnie puka do serc bohaterek. Jak każda z nich zareaguje na kolejne uczuciowe wyzwanie?

Znalezione obrazy dla zapytania Kobiety z odzysku Trudne wybory logo książkiKobiety z odzysku (II wydanie)Kobiety z odzysku – Trudne wybory

Cztery egzemplarze (4!) dla słuchaczy. Książka ukazała się  14 maja br.

Zapraszam.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka