°C

Uczuciowe wyzwania

RADIOWIECZÓR

 

Izabella Frączyk „Kobiety z Odzysku”Trudne wybory.  Tom 2

Optymistyczna i przywracająca nadzieję powieść o kobietach, których życie legło w gruzach, a podniesienie się z nich stało się początkiem pełnego, choć nieco szalonego życia.

Trzy kobiety po przejściach, trzy różne historie. Dramaty i kuriozalne sytuacje. Wdowa, rozwódka i była żona bigamisty – ten zestaw wróży niepokoje. Felicja, Zuza i Gośka wiele już przeżyły, a ich nowa droga życia wcale nie zapowiada się nudno. Wspólny urlop w Egipcie to czas rozprawienia się z przeszłością i początek zupełnie nowego życia. Miłość jest tu małym uparciuszkiem i skromnie puka do serc bohaterek. Jak każda z nich zareaguje na kolejne uczuciowe wyzwanie?

Znalezione obrazy dla zapytania Kobiety z odzysku Trudne wybory logo książkiKobiety z odzysku (II wydanie)Kobiety z odzysku – Trudne wybory

Cztery egzemplarze (4!) dla słuchaczy. Książka ukazała się  14 maja br.

Zapraszam.

23 odpowiedzi na “Uczuciowe wyzwania”

  1. Dobry wieczór 🙂 jeszcze jestem ,powiedzmy po sąsiedzku wpisuję komentarze . Staram się by były mądre i do tematu ale bywa ze człowiek się pogubi sam w sobie i pisze farmazony albo jako mawiał Nasz Polonista ,nie znają cy języka polskiego na piątkę – duby smalone piszesz waćpanna- pozdrawiam z uśmiechem ..

  2. Każda sąsiadka to skarb byle jej nie zakopywać w ogródku a w sercu mieć i w pamięci życzliwej. Miałam taką ,Zosia jej było na imię i często wspominam i często czuję jej brak ,,zwłaszcza teraz . Sama poznaję smak tego co przechodziła i jest mi strasznie przykro i mam żal do siebie że mozna było częściej rozmawiać ,wspierać i okazywać serdeczność . Brakuje mi tych rozmów ,spowiedzi niemal do płaczu , wzajemnego pocieszania i jej zwyczajnej obecności tuż za ścianą . Mam też inne sąsiadki i sąsiadów z którymi wymieniamy ukłony i pozdrowienia ,kiedyś gdy nasze dzieci były małe mieliśmy wzajemnie oko na ich zachowanie ,bezpieczeństwo i pomoc w trudnych dla nich chwilach tak to wyglądało a i jeszcze komunie i dzielenie się ciastem ,miło było i myślę że dzisiaj też nie jest źle .

  3. O matko ,córko ,tylko nie smutne książki ,zaraz wraca mi w pamięci postać dziennikarza ,aktora i nade wszystko autora- Maciej Zembaty – tak poważny że aż śmieszny w komplecie z głosem bardzo niskim ,takim grobowym ,świetny i tylko we wspomnieniach już.. A książka powinna nieść pocieszenie i być dobrą na wszystkie smutki.

  4. Krakowski zespół -Pod Budą- ,właśnie może się uda nie narzekać ,nasza narodowa specjalność . Też takie wspomnienia gdzieś są , może nie zazdrość tylko takie pytanie zaskoczenie ,skąd i jak udało sie komuś kupić samochód i do tego właśnie taki ,ciekawość za co ale to takie drobiazgi w tym wspólnym sąsiadowaniu , na codzień nie jest źle..

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.