°C

Trudny orzech do zgryzienia, premiery absolutnie dobre!

Universal Music
 

Zwycięzca Eurowizji, roztańczony Alvaro, urocza Cleo, nowy hit Fitza z bandem, o i ... najnowszy hymn Męskiego! Oj, będzie się działo!

CLEO Za Krokiem Krok
‚Za Krokiem lrok’ to pierwszy singiel Cleo pochodzący z jej nowego niezależnego projektu, w którym wraca do swoich muzycznych korzeni. Całość muzycznie utrzymana będzie w konwencji vintage z elementami funku, soulu muzyki lat 60’tych itd.

ALVARO SOLER La Libertad
Alvaro Soler udostępnił nowy singiel ‚La Libertad’, który zapowiada reedycję albumu Mar De Colores’. Na krążku znalazły się jeszcze dwa premierowe utwory. 

 

DUNDAN LAURENCE Arcade
64. Konkursu Eurowizji wygrał reprezentant Holandii, wokalista i songwriter Duncan Laurence. Dzięki poruszającej balladzie ‚Arcade’ zdobył aż 491 punktów. To pierwsze zwycięstwo Holandii od 44 lat! Zwycięski utwór Duncana Laurence’a został wyprodukowany przez Woutera Hardy’ego, zmiksowany przez Cenzo Townshenda (Snow Patrol, U2, Florence + the Machine), a master zrealizowano w legendarnym Abbey Road Studios. ‚Arcade’ ma już ponad 20 mln streamów na całym świecie, a oficjalny klip przekroczył 10 mln. Utwór trafił także do Top 200 Spotify Global. W ojczyźnie wokalisty singiel ma już status platyny.

 

FITZ AND THE TANTRUMS 123456
Po trzech wspaniałych albumach Fitz zabrał się przed rokiem za prace na nowymi piosenkami. Jak sam wyznał, praca nie należała do najlżejszych, choć po napisaniu tylu hitów, powinno się obyć bez perturbacji. Jak wyszło oceńcie sami! 
Do współpracy przy pisaniu tego singla FItz zaprosił 34-letnią Amerykankę, K.Jay. Artystka szykuje się właśnie do premiery 3 albumu. Podobno napisanie utworu zajęło tej parze jakieś 10 minut. Wystarczyła iskra, policzyć do …. no właśnie, do wydaje się 6 i gotowe!

NOSOWSKA; IGO; ORGANEK; ZALEWSKI Sobie I Wam
Skład tegorocznej Męskie Granie Orkiestry utrzymywany był w wielkiej tajemnicy, stanowiąc przedmiot licznych spekulacji i olbrzymiego zainteresowania fanów. Czas odkryć karty! Specjalnie z okazji dziesiątej edycji trasy Męskie Granie stworzono wyjątkową orkiestrę, na czele której staną: Nosowska, Igo, Organek i Zalewski. 

 

Życzymy sobie i wam, by nas było stać na święty spokój. Szczęścia, ile się da, miłości w bród, mądrych ludzi wokół – śpiewają artyści w refrenie singla ‚Sobie i Wam’ promującego tegoroczną trasę. Autorką tekstu jest Katarzyna Nosowska, muzykę skomponowali Marcin Macuk i Katarzyna Nosowska.

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka