°C

Trudna decyzja

W TWOJEJ SPRAWIE

 

Jak pomóc seniorowi, który jest już na tyle zdrowy, że nie powinien dłużej leżeć w szpitalu, ale nadal wymaga specjalistycznej opieki, której w domu nie ma jak mu zapewnić? 
Dobrym rozwiązaniem dla takich osób są Zakłady Opiekuńczo – Lecznicze.
W ubiegłym tygodniu ZOL w Świebodzinie obchodził dziesięciolecie powstania.
 
 
 
 
….i po audycji. Stoją od lewej: Agnieszka Pyśk, Kamila Słabosz, Urszula Hurny,Wiesława Cieplicka, Joanna Pachnicz. foto: Grażyna Walkowiak
 
 

Jedna odpowiedź do “Trudna decyzja”

  1. Dzień dobry ,dziękuję za audycję o działalności Zakładu Opiekuńczo-leczniczego . Potrzebne są placówki opiekuńcze ,miejsc jest mało a potrzeby duże . Wszyscy kiedyś będziemy w takim wieku albo być może w takiej potrzebie ,że specjalistyczna opieka będzie konieczna . I młodzi i starsi ludzie ,każdego z nas to może dotyczyć problem wsparcia w tym zakresie . Pozdrawiam Panie opiekunki ,pielęgniarki i lekarzy ,dużo sił ,cierpliwości i satysfakcji z pracy oraz odpowiedniego i godnego wynagrodzenia .

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.