°C

Trochę dzwonków i trochę nowinek na gwiazdkowy tydzień!

Universal Music
 

Łódzcy debiutancki, duet Linii Nocnej z Kubą Badachem i 3 świąteczne nagrania od Jonas Brothers, Viki Gabor i Alessi Cary, to nasz pzepis na Boże Narodzenie!

JONAS BROTHERS Like It’s Christmas
Jonas Brothers serwują nam na święta nowy song – ‚Like It’s Christmas’. To już ich trzecia gwiazdkowa propozycja. W cześniej w
2007 nagrali utwór ‚Girl Of My Dreams’, a potem na kompilację ‚All Wrapped Up’ trafił cover ‚Joyful Kings’.

 

 

 

 

VIKI GABOR What Christmas Means To Me
Świeżo upieczona zwyciężczyni Eurowizji Junior przedstawia radosną i energetyczną wersję wielkiego świątecznego klasyka ‚What Christmas Means To Me’. Wyprodukowany przez utytułowanych producentów – Dominika Buczkowskiego i Patryka Kumora – to zdecydowanie materiał na przebój wnoszący mnóstwo radości i energii w odbiorze słuchacza. Choć utwór odbiega stylistycznie od muzyki prezentowanej przez Viki – wnosi świąteczny klimat od pierwszego usłyszenia.

 

ALESSIA CARA Make It To Christmas
Znamy ją głównie z piosenki ‚,Scars To Your Beautiful’. Alessia Cara tak naprawdę nazywa się Alessia Caracciolo, ma 23 lata i pochodzi z Kanady. Zanotowała już cztery przeboje w pierwszej dziesiątce gorącej setki Billboardu. Czterokrotnie też nominowana była do nagrody Grammy.

 

MORTAS Za Tysiąc Lat
‚Za Tysiąc Lat’ to niezwykle udany kawałek debiutującego zespołu, utwór ten jest wyjątkowo radiowy, melodyjny, charakterystyczny – przez co zapada w pamięć.

 

LINIA NOCNA; KUBA BADACH Gdziekolwiek
Linia Nocna prezentuje swój nowy singiel ‚Gdziekolwiek’ z gościnnym udziałem Kuby Badacha. Utwór jest zapowiedzą nadchodzącej, drugiej płyty zespołu, która ukaże się wiosną.

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku