°C

Tom Walker ‎– What A Time To Be Alive

Debiutancki album wokalisty znanego z hitów 'Leave A Light On' (hitu, który sprzedał się w prawie 2 milionach sztuk, w Polsce znanego m.in. z telewizyjnej reklamy telewizorów Sony Bravia) oraz 'Heartland' i 'My Way'. Tytuł płyty ‘What A Time To Be Alive’ ("co za czas, aby żyć") to fragment jednej z piosenek na płycie Toma ('Blessings') oddający nadzieję i optymizm towarzyszący wszystkim 12 kompozycjom na płycie.

Utwory z charakterystycznym wokalem Walkera od dawna inspirują i dają energię jego fanom – na mediach społecznościowych nie brak jest wyznań o zbawiennym wpływie ‚Leave A Light On’ na losy poszczególnych osób, podczas gdy „Just You And I” to nieformalny hit ślubny. Innym ważnym momentem na płycie jesy piosenka „Now You’re Gone” w duecie z Zarą Larson – kandydat na przebój najbliższych miesięcy! Stworzona przez Craiga Alana okładka przedstawia portret Toma składający się z ponad 2000 figurek ludzi, części z nich będących miłośnikami twórczości 26-letniego Szkota.

Lista piosenek:

1. Angels
2. Leave A Light On
3. Not Giving In
4. How Can You Sleep At Night
5. Now You’re Gone feat Zara Larson
6. My Way
7. Blessings
8. Cry Out
9. Dominoes
10. Fade Away
11. Just You And I
12. The Show

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.