°C

To jeszcze nie jest koniec roku na rynkach muzycznych! Dzieje się!

Sony Music
 

Artyści nie zasypują gruszek w popiele i do końca roku serwują nam jeszcze niezwykłe premiery. Na przedświateczny tydzień mamy dla Was piosenkę badzo na czasie z animówki, nowe nagranie Scotta Helmansa, bardzo paryski hit od Shanguy, intrygujący song drogi od Mikolasa i niezywkły singlowy pilot płytowy od Alanis!

ALANIS MORISSETTE Reasons I Drink
Alanis Morissette zaprezentowała światu swoje pierwsze muzyczne dzieło po 8 latach przerwy. Singiel ‚Reasons I Drink’ był napisany przez kanadyjską Artystkę razem z Michaelem Farrellem (Morrissay, Macy Gray) i wyprodukowany przez Alexa Hope’a (Troye Sican, Ben Platt, Tove Lo). Utwór jest zapowiedzią wyczekiwanego albumu ‚Such Pretty Forks In The Road’ , który ma się ukazać 1 maja 2020 roku.

SCOTT HELMAN Evergreen
To najnowszy singlowy utwór młodego i niezwykle utalentowanego kanadyjskiego songwritera Scotta Helmana.
Scott Helman mazaledwie 22lata, ale osiągnął już sporo, ponieważ poza byciem utalentowanym jest też tytanem pracy. Po wydaniu w 2014 roku pierwszej EP-ki ‚Augusta’ blisko dwa lata spędził na koncertach, przemierzając ze swoim zespołem kilkanaście krajów. Zdobył dzięki temu bezcenne doświadczenie muzyczne i życiowe, co znalazło odbicie na albumie ‚Hotel de Ville’.

 

SHANGUY Desolee (Paris Paname)
Shanguy powraca z nowym hitem! Z ponad 45 milionami wyświetleń teledysków i 35 milionami streamów do ‚La Louze’, ‚King Of The Jungle’ i ‚Toukassé’, Złotą i Platynową Płytą w Polsce i niekończącą się trasą po Europie Wschodniej grupa powraca z nową muzyczną bombą! Genialny mix francuskiego, angielskiego, włoskiego i hiszpańskiego otoczony nowoczesnym, tanecznym brzmieniem nie pozwoli usiedzieć w miejscu! ‚Désolée’ to kolejny singiel od Shanguy, który namiesza na listach przebojów!

 

ZARA LARSSON Invisible
‚Invisible’ to piosenka Zary Larsson z nowego świątecznego filmu ‚Klaus’, dostępnego na Netfliksie.

 

MIKOLAS JOSEF Colorado
Latem rewelacyjne latin-reggae klimaty, a teraz… niesamowity pop-dance z ostrym ubarwieniem country music. Bardzo ciepły i komercyjny kawałek, który urzeknie każdego. Zdecydowanie mocny kandydat na wiele tygodni na wielu listach na świecie.

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku