°C

To będą inne ferie, ale jakość zależy od nas

Fot. Pixabay
 

W naszym województwie Nowy Rok rozpoczyna się dwoma tygodniami ferii. Czas ten, ze względu na pandemię i obostrzenia, spędzimy w domach i okolicy, inaczej niż dotychczas.

 
Ważne, by z tym wolnym czasem nie zostawić dzieci samych, ale by faktycznie zaangażować się we wspólne aktywności, być, słuchać, dać wciągać się różne pomysły i zabawy.
Tym bardziej ważne, że wielu psychologów i psychiatrów podkreśla, że stoimy u progu kolejnej pandemii – wywołanej izolacją, brakiem kontaktów, lękami, obostrzeniami. 
Remedium na to może być budowanie i pogłębianie relacji w rodzinie. Bo przecież – w rodzinie siła. 
 
 
I z Nowym Rokiem życzymy Państwu doświadczania bliskości, miłości, radości, i bycia – tak jak powiedział Grzegorz Witkowski – autentycznymi we wszystkim, co robimy. A przede wszystkim AUTENTYCZNIE udanych ferii.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku