°C

The Weeknd – „After Hours”

 

Nowa płyta The Weeknd „After Hours” dostępna i już pobiła pierwszy rekord!
Nowy album The Weeknd „After Hours” trafił do sklepów i serwisów cyfrowych. Wydawnictwo pobiło rekord Apple Music jeśli chodzi o liczbę pre-save’ów – było ich niemal milion! Single „Blinding Light” oraz „Heartless” otrzymały status platyny w USA jeszcze przed premierą płyty. „Blinding Lights” jest od 30 dni numerem jeden w światowych rankingach Spotify.

The Weeknd promował album m.in. w programach „The Late Show With Stpehen Colbert” czy „Jimmy Kimmel Live”, gdzie m.in. wykonał premierowo „Scared To Live”, jak również wystąpił w skeczu „On the Couch”. „Heartless” to czwarty numer jeden artysty na Billboard Hot 100, a „Blinding Lights” trafiło na szczyt Airplaya w wielu krajach – także w Polsce, od 30 dni jest również na szczycie Global Song w Spotify. W środę „After Hours” pobiło rekord pre-save’ów w Apple Music: było ich niemal milion!

Wcześniej najlepszy wynik należał do Billie Eilish.
Przed premierą płyty The Weeknd udostępnił także tytułowy utwór „After Hours” wraz z klipem, jak również ogłosił światową trasę koncertową.

Artysta połączył siły z Postmates w serii „The Recipt”, w której można oglądać drogę od studia nagraniowego do planu klipu „Blinding Lights”. Zyski z produkcji będą przekazane na rzecz United Nations Foundation COVID-19 Solidarity Response Fund, które wspiera pracowników służby zdrowia, oddziałów intensywnej terapii oraz zespoły pracujące nad szczepionką.

Lista piosenek: 

1. „Alone Again”

2. „Too Late”

3. „Hardest to Love”

4. „Scared to Live”

5. „Snowchild”

6. „Escape from L.A.”

7. „Heartless”

8. „Faith”

9. „Blinding Lights”

10. „In Your Eyes”

11. „Save Your Tears”

12. „Repeat After Me (Interlude)”

13. „After Hours”

14. „Until I Bleed Out”

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku