°C

Taylor Swift – „Lover”

Jak mówi sama wokalistka - „Lover” to celebracja miłości w każdym jej odcieniu, uroku i przejawie chaosu. To pierwszy mój album, który jest w pełni mój od początku do końca i czuję w związku z tym olbrzymią dumę. Jestem bardzo podekscytowana!

Aż szkoda, że album ten pojawia się na koniec lata, a nie na jego początek. Spokojnie zagościłby na niejednej plażowej imprezie czy playliście zakochanych par podczas wakacyjnych wypraw.

Na nowym albumie pojawiło się jedynie dwóch gości – Brandon Urie pojawił się gościnnie w numerze „ME”!, natomiast grupa country Dixie Chicks wspomogła wokalistkę w numerze „Soon You’ll Get Better”.

„Płyta utrzymana jest w romantycznym klimacie – jednak nie jest to prosty temat. Nie wszystkie piosenki muszą być wesołe. Można znaleźć odrobinę romantyzmu w samotności i smutku lub walczeniu z przeciwnościami losu” – opowiadała Swift przed premierą płyty.

„Lover” to siódmy krążek w dyskografii Taylor Swift. Album promują single „Me!” 

Lista utworów:

1. ‚I Forgot That You Existed’

2. ‚Cruel Summer’

3. ‚Lover’

4. ‚The Man’

5. ‚The Archer’

6. ‚I Think He Knows’

7. ‚Miss Americana and the Heartbreak Prince’

8. ‚Paper Rings’

9. ‚Cornella Street’

10. ‚Death By A Thousand Cuts’

11. ‚London Boy’

12. ‚Soon You’ll Get Better’ ft. Dixie Chicks

13. ‚False God’

14. ‚You Need To Calm Down’

15. ‚Afterglow’

16. ‚ME!’ (feat. Brendon Urie of Panic! At The Disco)

17. ‚It’s Nice To Have A Friend’

18. ‚Daylight’

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.