°C

Takie mamy dla Was propozycje na początek lata!

Mystic Production
 

Na ten tydzień mamy tylko jednego polskiego reprezentanta w propozycjach - formację Sorry Boys! Pozostała czwórka zaserwuje nam prawdziwie letnie hity! Czekamy na Wasze głosy!

RIGHT SAID FRED She Always Laughs
Trzy słowa. Dwóch braci. Niekończąca się impreza. Right Said Fred to giganci parkietu. Dlatego czy jest lepszy sposób na celebrowanie 30-lecia działalności duetu niż nowa piosenka? Kultowa grupa prezentuje nowy utwór – ‚She Always Laughs’.
Autorzy takich hitów jak ‚Too Sexy’ czy ‚Don’t Talk Just Kiss’ tym razem postawili na cover niemieckiego przeboju ‚Die immer lacht’, który w oryginalne wykonuje Kerstin Ott. W ojczyźnie wokalistki piosenka ma już diamentowe odznaczenie!
 
 
MIKA Ice Cream
Mika wraca z ‚Ice Cream’ i nową płytą! Nowy album studyjny autora światowych hitów nosi tytuł ‚My Name Is Michael Holbrook’. Pierwszym singlem promującym wydawnictwo jest utwór ‚Ice Cream’.
– ‚Ice Cream’ to sny na jawie, iluzja. Piosenka sprawia, że czuję, że wszystko jest możliwe. Zainspirowałem się zuchwałym klimatem lat 90. Gwiazdy z tamtego czasu, chociażby George Michael, głośno mówiły o tym, by być jeszcze bardziej dumną wersją samego siebie. Bądź uczuciowym człowiekiem, odważ się wyrażać głośno pragnienia, które do tej pory tłumiłeś w głowie. W taki sposób napisałem ten kawałek – wyznaje Mika.
 

SORRY BOYS Absolutnie, Absolutnie
Sorry Boys, którzy zadebiutowali w 2010 roku albumem ‚Hard Working Classes’, są jednym z najbardziej oryginalnych zespołów na polskiej scenie muzycznej. Dwa kolejne wydawnictwa grupy, to ‚Vulcano’ z 2013 roku oraz ‚Roma’, która ukazała się w 2016 roku i była nominowana do Fryderyka w kategorii Album Roku Alternatywa.

Czwarta płyta Sorry Boys zatytułowana ‚Miłość’ to pierwszy w pełni polskojęzyczny i najbardziej piosenkowy album Sorry Boys. Znalazło się na nim 11 utworów wypełnionych nośnymi melodiami i dojrzałymi tekstami Beli Komoszyńskiej. Drugim singlem promującym album jest utwór ‚Absolutnie, Absolutnie’.

 

MANS ZELMERLOW Better Now
Po eurowizyjnej wygranej kariera Mansa nabrała jeszcze większego tempa. Po intensywnej trasie koncertowej, pracy w studiu i urlopie szwedzki wokalista powraca!

 
Wydawnictwo ukaże się jesienią i zdaniem Mansa ma to być najlepsza płyta w jego karierze!  Szwedzki wokalista Måns Zelmerlöw, znany z takich numerów jak ‚Should’ve Gone Home’, ‚Fire In The Rain’ czy ‚Heroes’, zasypuje fanów nową muzyką. Mamy jego kolejny singiel.
 
https://www.youtube.com/watch?v=tt6dhEriXaU

JESS GLYNNE; JAX JONES One Touch
Jess Glynne i Jax Jones prezentują nowy singiel ‚One Touch’! Zanim Jess Glynne rozpocznie swoją serię występów przed Spice Girls, utalentowana brytyjska artystka postanowiła podzielić się z fanami nowym singlem – ‚One Touch’! Tym razem do współpracy zaprosiła prawdziwego muzycznego geniusza – producenta Jaxa Jonesa.

 
 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

 
Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku