°C

„Szkoła w czasie pandemii…’- reportaż Elżbiety Wozowczyk-Leszko

LESZKO
 

Premiera w środę po 18.00.

Wirus zmienił nasze życie. Właściwie każda jego dziedzina musiała dopasować się do specyficznych pandemicznych reguł. Zmiany nie oszczędziły także polskiej szkoły.

Pani Elżbieta Ryczek od wielu lat jest dyrektorem szkoły podstawowej w Podmoklach Małych. Kierując zgranym i ambitnym zespołem nauczycieli zrealizowała wiele spektakularnych projektów, które zapewniły uczniom wiejskiej szkoły dostęp do nowoczesnych środków nauczania, technologii i wielokierunkowego rozwoju. Nikt nie przypuszczał, że zdobyte umiejętności i kompetencje będzie trzeba niebawem sprawdzić w praktyce. Nauczanie on line, przestrzeganie niecodziennych procedur i ciągła obawa przed ewentualnym zarażeniem . Jak sobie radzono i jak wygląda to teraz na początku nowego roku szkolnego. Do szkoły w Podmoklach Małych zaprasza Elżbieta Wozowczyk-Leszko.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku