°C

ŚWIĘTA Z REPORTAŻEM „Radiowe opowieści”- posłuchaj reportażu Cezarego Galka

Galek
 

Poprosiłem moje koleżanki reportażystki o świąteczne wspomnienia związane z pracą zawodową.

Chciałem odkryć przed Państwem drugą stronę świątecznego reportażu. Zazwyczaj pokazujemy tradycje, zwyczaje, ludzi, którzy je kultywują. Miejsca ważne w tym świątecznym czasie. Pokazujemy tych, którzy na święta czekają, ze szczególną niecierpliwością, bo wtedy zaczynamy choć przez chwilę dostrzegać sprawy naprawdę w życiu ważne. Bohaterowie są prawdziwi i bardzo przekonywujący, tworzy się specjalna emocjonalna atmosfera. Ale każdy z nas reporterów jest nie tylko autorem opisującym rzeczywistość, ale też po prostu człowiekiem, który czuje w tym czasie szczególnie mocno. Nie można wyzbyć się emocji, nie można pozostać obojętnym wobec drugiego człowieka. Świąteczne opowieści reportażystów Radia Zachód to opowieść o ludzkiej potrzebie miłości, akceptacji, poszanowania tradycji i chęci dzielenia się tym co najlepsze z innymi.

W audycji wspominają: Izabela Patek, Marzena Wróbel-Szała, Renata Wcisło i autor audycji Cezary Galek.

Reportażyści Radia Zachód życzą Państwu Zdrowych i Wesołych Świąt w rodzinnym gronie.

ŚWIĘTA Z REPORTAŻEM „Radiowe opowieści”- posłuchaj reportażu Cezarego Galka Radio Zachód

 

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku