°C

Świąteczna Loka i inne muzyczne smakowite kąski!

Universal Music Polska
 

Nowe giwazdkowe nagranie grupy Loka, jubileuszowy singiel Papa D, uczuciowy Stephen Puth, Ania WYszkoni i muzyczne 'Kłopoty' Natalii Zastępt - nowe propozycje na kolejny tydzień grudnia!

ANIA WYSZKONI Do Góry Nogami
‚Do Góry Nogami’ to kolejna, po ‚Nie Chcę Cię Obchodzić’, ‚Mimochodem’ czy ‚Oszukać Los’, piosenka Anny Wyszkoni promująca album ‚Jestem tu nowa. Platynowa Edycja’.
– To dla mnie bardzo ważny i bardzo kobiecy utwór, który wspólnie z Bartkiem Dziedzicem skomponowałam na samym początku pracy nad płytą ‚Jestem Tu Nowa’. Tekst jest bardzo zmysłowy, momentami nawet erotyczny i tak też postanowiłam przedstawić tę piosenkę w teledysku. Lubię swoją kobiecość, uwielbiam naturalność i wszystkie kobiety namawiam do tego, żeby były pewne siebie, silne i znały swoją wartość. To bardzo pomaga w życiu – mówi Ania Wyszkoni o swojej kolejnej muzycznej propozycji.

 

NATALIA ZASTĘPA Kłopoty
‚Kłopoty’ to trzeci singiel finalistki The Voice of Poland, Natalii Zastępy. Piosenka opowiada o zatracaniu się w szalonych uczuciach i emanuje młodzieńczą energią. Powstała we współpracy z młodą kompozytorką Sanah oraz weteranami sceny: Maćkiem Wasio i Olafem Deriglasoffem.

 

 

STEPHEN PUTH Crying My Eyes Out
‚Crying In My Eyes Out’ to kolejny, po ‚Look Away’, utwór, który Stephen Puth napisał ze swoim bratem, Charliem. Debiutancki singiel ‚Sexual Vibe’ Stephena Putha podbił polskie stacje radiowe.

W 2019 roku ukaże się jego debiutancka EP-ka.

 

LOKA Laf Laf Laf (Podaruj Mi Białe Święta)
Otulony śniegiem dom, ciepło z kominka, choinka, zapach pierniczków, wigilijnych dań oraz para ze skomplikowanym uczuciem – ale z przymrużeniem oka. Tak w kilku słowach można najlepiej scharakteryzować niezwykle klimatyczny teledysk zespołu Loka do piosenki ‚LAF LAF LAF Podaruj Mi Białe Święta’.

Autorami piosenki są Grzegorz Porowski (słowa/) i Kamil Mikuła (muzyka) z zespołu Loka. Za scenariusz oraz reżyserię klipu odpowiada Jacek Kościuszko (Film Image), natomiast koncepcja teledysku to zasługa Joanny Ziędalskiej-Komosińskiej (Top Management). Partnerem wideo jest Kaszubska Ostoja.

 

PAPA D Wiecznie Młodzi
‚Teraz’ i ‚Wiecznie Młodzi’ to single promujące jubileuszowy album z największymi hitami zespołu Papa D.

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

 

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku