°C

Sprawdź czy jesteś gotów, aby wstąpić do policji

fot. K.Gonera
 

Na terenie kompleksu sportowego Arena w Żaganiu każdy mógł sprawdzić swoje fizyczne przygotowanie do służby w policji. W pokonaniu specjalnego toru liczyła się poprawność wykonywanych ćwiczeń oraz czas.

Zorganizowana ścieżka przyrządów, to kilka konkurencji. Między innymi przeniesienie manekina czy pokonanie kilku skrzyń gimnastycznych, a każdy błąd, to utrata cennych sekund, bądź dyskwalifikacja.

– To okazja, aby posłuchać cennych wskazówek policyjnych instruktorów – mówi młodszy inspektor Marcin Sapun, komendant Komendy Powiatowej Policji w Żaganiu:


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku