°C

Skąd w internecie tyle nienawiści?

Radio Zachód Interwencje
 

W coraz większym stopniu spotykamy się dziś z internetowym hejtem, czyli agresją, napływającą prosto z sieci. Portale społecznościowe, strony internetowe i fora pełne są hejterskich treści, które u wielu osób wywołują niepokój, strach, a nawet stany lękowe.

W ostatnich tygodniach na Ziemi Lubuskiej doszło do kilku wydarzeń, które wpisują się w szeroko pojęty internetowy hejt.

I o tym rozmawiamy dziś z naszymi gośćmi:

Poseł na sejm RP Jerzy Materna, mecenas Tadeusz Ardelli, radna sejmiku Aleksandra Mrozek, radny sejmiku Mirosław Marcinkiewicz oraz Krzysztof Chmielnik, publicysta Radia Zachód.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku