°C

Skąd tak skrajne emocje wokół disco polo? Co sądzimy o tej muzyce?

Otwarty Mikrofon Radia Zachód
 

Jest lekka i rytmiczna, kojarzy się z zabawą i zwykle słychać ją podczas wesel i tanecznych imprez w remizach strażackich. Przez jednych traktowana jest jako profanacja muzyki. Inni nie wyobrażają sobie dnia bez tanecznych przebojów z prostym, życiowym tekstem.

Disco polo, bo o nim mowa, przeżywa renesans popularności. Duże transmisje telewizyjne z udziałem gwiazd tej sceny, cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem.

Ostatnio jedna z legend disco polo, Zenon Martyniuk i jego droga do kariery, zostały zekranizowane i od tygodnia film można oglądać w polskich kinach.

W Otwartym Mikrofonie Radia Zachód pytamy Państwa o to, co sądzicie o disco polo? Jak oceniacie zjawisko jego popularności i jaka jest funkcja tego rodzaju muzyki. W końcu jak oceniacie Państwo krytykę gatunku? Pyta Janusz Życzkowski

Od godz. 12:12 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462, a już teraz na komentarze w internecie.

Tego jeszcze tu nie grali❗ Dziś w Otwartym Mikrofonie pytamy Was o… disco polo. Jak oceniacie zjawisko jego…

Opublikowany przez Radio Zachód Czwartek, 20 lutego 2020

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku