°C

SIA – „Music” Songs From And Inspired By The Motion Picture

 

Składający się z 14 utworów album, w tym przebój "Together" jak również motywujący do działania "Courage to Change", powstał z myślą o filmie "Music". Sia nie tylko napisała wszystkie piosenki do musicalu, ale także jest współautorką scenariusza oraz zadebiutowała za kamerą obrazu. Fani mogą liczyć również na soundtrack z piosenkami w wykonaniu obsady musicalu.

W obrazie występują Kate Hudson i Leslie Odom Jr. oraz doskonale znana z teledysków Sii, Maddie Ziegler.

„Music” opowiada o uzdrawiającej potędze miłości i sile wspólnoty. Piosenki Sii stanowią integralną część dzieła, w którym bohaterowie, poprzez muzyczne sekwencje, wyobrażają sobie, jak mogą wzmocnić łączące nas delikatne więzi.

Lista utworów: 

1.Together

2.Hey Boy

3.Saved My Life

4.Floating Through Space

5.Eye To Eye

6.Music

7.1+1

8.Courage To Change

9.Play Dumb

10.Beautiful Things Can Happen

11.Lie To Me

12.Oblivion

13.Miracle

14.Hey Boy (Bonus Track )


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku