°C

Shaggy – “Wah Gwaan?!”

 

„Wah Gwaan?!” oznacza jamajskie powitanie „jak tam?”. To także tytuł płyty Shaggy’ego, która od dzisiaj dostępna jest w wersji fizycznej.
Album zawiera kolekcję utworów podkreślających jamajskie korzenie, światowe wpływy, nieustającą radość oraz introspektywną stronę artysty. – Nie chciałem za bardzo zagłębiać się w politykę na tym krążku. Wolałem, by miał lżejszy ton i był powrotem do klasycznego Shaggy’ego – tłumaczy gwiazdor.

Pod pojęciem „klasyczny Shaggy” kryją się hity, które jednoczą słuchaczy w świecie pełnym podziałów. Jeśli chodzi o związki, wszyscy jesteśmy do siebie bardzo podobni. Kawałek „Use Me” zawiera wszystkie znaki szczególne hitów Shaggy’ego: jamajski klimat, dowcipną grę słów i chwytliwą popową melodię. Bez względu na kolor skóry, wiek czy orientację, słuchacze mają szanse utożsamić się z tym utworem.
Na „Wah Gwaan?!” pojawia się ciekawy zestaw gości. W hicie „You” słyszymy 19-letniego kanadyjskiego wokalistę Alexandra Stewarta, a w „Supernatural” – księżniczkę dancehallu Shenseea oraz nominowaną do Grammy Stacy Barthe. W „Money Up” Shaggy łączy siły z Noah Powa, a w „Tic Toc” z Nikki Jam oraz Jasonem Derulo. Za produkcję odpowiadają m.in. Tony CD Kelly, Dave Kelly, Martin Kierszenbaum (Sting, Lady Gaga), iLLWayno (Nicki Minaj, Nas, 2Chainz), Kizzo i Costi Official.

1.Caribbean Way

2.When She Loves Me

3.You

4.Friends

5.Money Up

6.Supernatural

7.Wrong Room

8.Praise

9.Ketch Mi Up

10.Use Me

11.Makeup Sex

12.Body Good

13.Live

14.Frenemy

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku