°C

ŚCIEŻKĄ W BOK!

KTO TO TAKI ZDOLNY? Patryk Charydczak
 

TO TO TAKI ZDOLNY? Toż to Patryk Charydczak! W dzisiejszym odcinku programu o najzdolniejszych Lubuszanach autor bloga sciezkawbok.wordpress.com opowie, jakie cuda można znaleźć, kiedy zboczymy z utartej ścieżki i że podoba mu się ten głaz... to jest bardzo piękny głaz :-)

Jeżeli macie jakieś niesamowite zdolności, np. wiecie, co oznaczają tajemnicze literki N, S, W i E na kompasie... albo macie ciekawe hobby? Dajcie znać na ktototakizdolny@zachod.pl i zostańcie bohaterami odcinka programu KTO TO TAKI ZDOLNY? zawsze w niedzielę po 18:00 tylko z Radiem ZACHÓD!
Stay Tuned :-)
Marek Starybrat


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku