°C

Samorządne Lubuskie 19.02.2021r.

Samorządne Lubuskie
 

W audycji omówimy sytuację w Sejmiku Województwa Lubuskiego. Pat, zwycięski remis czy współpraca z ograniczonym zaufaniem? Spytamy też, czy czeka nas zmiana w fotelu marszałka województwa? Poruszymy też temat, jak powinna wyglądać i jak wygląda współpraca na linii samorząd - rząd? Omówimy także kwestię otrzymywania rządowego i unijnego wsparcia. Sejmik przyjął Strategię Rozwoju Województwa 2030, o niej także porozmawiamy.

Gośćmi Marcina Sasima byli: radni sejmiku: Aleksandra Mrozek (Samorządowe Lubuskie), Marek Surmacz (PiS), Sebastian Ciemnoczołowski (Platforma Obywatelska), Zbigniew Kołodziej (Polskie Stronnictwo Ludowe), Sławomir Kowal (Bezpartyjni Samorządowcy), Tadeusz Jędrzejczak (SLD). 
 
 
 

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku