°C

Rok jaskiń i krasu. Dowiedz się, co kryją podziemia

Fot. Jan Kućmierz/speleofoto.pl
 

Jaskinie to dla wielu z nas przede wszystkim wrażenia estetyczne - nacieki, stalaktyty, stalagnaty... Podziemia jednak mają o wiele większe znaczenia dla człowieka. Rok 2021 to Międzynarodowy Rok Jaskiń i Krasu.

 Z tej okazji naukowcy, pasjonaci i grotołazi z całej Polski zapraszają na cykl wykładów popularyzujących wiedzę o podziemnym świecie. W środę, 31 marca 2021 roku o godz. 19  kolejny z nich. 

Zapraszamy do  wysłuchania opowieści o jaskiniach przygotowanej przez Renatę Wcisło: 

Wykład o drapieżnikach w jaskiniach jest jednym z kilkunastu, które mają przybliżyć tematykę podziemi szerszej publiczności.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie Sekcji Speleologicznej Polskiego Towarzystwa Przyrodniczego im. M. Kopernika: http://www.speleo.ptpk.org.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku