°C

Rodzinne roszady

RADIOWIECZÓR

Szukając przystaniBezpieczny port

Saga Anny Karpińskiej

Bezpieczny port – drugi tom dla słuchaczy Radiowieczoru

Pełna ciepła i zaskakujących zwrotów akcji kontynuacja powieści Szukając przystani Anny Karpińskiej.

 

Anna Karpińska – autorka poczytnych książek obyczajowych, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem czytelników. Ukończyła politologię na Uniwersytecie Wrocławskim, uczyła studentów, była dziennikarką, wydawała książki, prowadziła firmę. Kilka lat temu  porzuciła dotychczasowe życie zawodowe, całkowicie oddając się pisaniu powieści. Ma męża, trójkę dorosłych dzieci i troje wnucząt. Mieszka w Toruniu.

Rozmowa z autorką po 20.15

9 odpowiedzi na “Rodzinne roszady”

  1. Mamy czas wyborów ,polityka ma swoje prawa ,ma ale czasem myślę że dużo za dużo , audycje wyborcze mają ludziom podpowiedzieć albo ułatwić decyzję ale tak po prawdzie zamęt czynią straszny . Jesli już ktoś ma jakieś przekonania i polityka jawi się poniektórym jako coś prostego ! ??? zwyczajnie łatwego to ostatnimi czasy mam wrażenie że juz niewiele rozumiem . A wieczór zapowiada się krótszy ale z pewnościa emocji nie zabraknie . Na FB jest albi ktoś prowadzi blog w formie dziennika -Pamiętnik Rudaska- historyjki związane z kotami ,opisane są ich przygody i te prawdziwe i te troszkę ubarwione fantazją autorki . Zaskakuje język ,taki prosty ,młodzieżowy i bardzo obrazowy . Przygody kociaków i a jakże piesek oraz całe grono domowników pięknie się łącza w ciekawą i zabawną całość , polecam do czytania ..

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.