°C

Reportażowo o koronawirusie- posłuchaj.

PIXABAY
 

Lubuska Szkoła Reportażu- wydanie specjalne.

Światowa pandemia COVID-19  stała się tematem nr 1 w skali makro i mikro. Dlatego na antenie Radia Zachód proponujemy Państwu dwa reportaże pokazujące problem kompleksowo.

W niedzielę po 9.00 przedstawiliśmy „Dzień po dniu, godzina po godzinie…” –  reportaż Cezarego Galka przygotowany na podstawie materiałów reporterskich dziennikarzy Radia Zachód. Traktuje o przeciwdziałaniu zagrożeniu pandemią w województwie lubuskim. Materiały te były gromadzone  na bieżąco, gdyż sytuacja w regionie ma charakter dynamiczny. 

Posłuchaj reportażu.

W środę po 18.00 w Magazynie Reporterów przedstawimy „Bez przesady”- reportaż oświatowym zagrożeniu koronawirusem Kamili Litman z Radia Łódź. Autorka przypomina rozwój sytuacji ze szczególnym uwzględnieniem Chin i europejskiego epicentrum wirusa Włoch.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku