°C

Relacje pracodawca-pracownik w czasach pandemii

Debata związkowa
 

Jak w niełatwych dla większości firm czasach wyglądają relacje pracodawca-pracownik? Jak związkowcy oceniają zmiany wprowadzone w Radzie Dialogu Społecznego wraz z przyjęciem tzw. ustawy kowidowej. Jak powinien wyglądać dialog społeczny w czasach pandemii? Co z oświatą: jak działa i jak będzie działać po zniesieniu obostrzeń? Co ma przynieść nauczycielom obywatelski projekt ZNP dot. finansowania wynagrodzeń nauczycieli?

Gośćmi audycji są: Monika Bocian, przewodnicząca Rady OPZZ województwa lubuskiego; Bożena Pierzgalska, przewodnicząca zielonogórskiej oświatowej „Solidarności”.

Część 1. audycji.

Część 2.

Część 3.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku