°C

RAG’N’BONE MAN – „Life By Misadventure”

 

Trzy lata po swoim przełomowym i wielokrotnie nagradzanym debiucie „Human”, Rag’n’Bone Man powraca z nowym albumem „Life By Misadventure”!

Jego nowa muzyka została hucznie przyjęta w mediach, a Sunday Times już ogłosił ją „jednym z albumów roku 2021”. Dwa znakomite single „All You Ever Wanted” i „Anywhere Away From Here” z P!nk już podbijają listy przebojów na całym świecie. Z okazji ostatniej współpracy Rag’n’Bone Man i P!nk wystąpią razem w utworze „Anywhere Away From Here” na tegorocznej gali BRIT Awards już 11-ego maja. Razem z nimi na scenie pojawi się chór Lewisham and Greenwich NHS Choir, w którego skład wchodzą brytyjscy pracownicy ochrony zdrowia. Przełomowy debiut artysty, „Human” z 2017 roku, odniósł globalny sukces – poza nagrodą BRIT, w Wielkiej Brytanii stał się najszybciej sprzedającym się albumem. W Polsce osiągnął status dwukrotnie platynowej płyty. 

Przy pracy nad nowymi piosenkami, artysta porzucił wszystkie zasady i udał się do Nashville, by pisać i nagrywać. Do Wielkiej Brytanii Rag’n’Bone Man powrócił tuż przed wybuchem pierwszej fali pandemii. Choć w niektórych utworach żyje dawka ciężkiego bluesa i soulu, większość albumu to dla niego wielki krok do przodu jako artysta, tekściarz i piosenkarz. Udowodnił, że jest zdolny do zaprezentowania niebywałego ciepła i prawdziwych emocji przy każdym oddechu. „Life by Misadventure” to idealny balsam na obecne czasy. To album o zaglądaniu w głębie i dusze, o dorastaniu i ruszaniu naprzód. Udanej podróży.

Lista utworów:

1.Fireflies

2.Breath In Me

3.Fall In Love Again

4.Talking To Myself

5.Anywhere Away From Here (duet with Pink)

6.Alone

7.Crossfire

8.All You Ever Wanted

9.Changing Of The Guard

10.Somewhere Along The Way

11.Time Will Only Tell

12.Lightyears

13.Party’s Over

14.Old Habits

/SONY/


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku