°C

Radość, wzruszenie, refleksja

Leśnicy z RDLP na oddziale dziecięcym
 

W świątecznym wydaniu magazynu Między Nami Zwierzętami reportaż z odwiedzin leśników na oddziale pediatrii Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze. W studiu także cała rodzina Piotrka od żurawi.

To pomysł leśników, by odwiedzić dzieci, które są w szpitalu.

I przynieść ze sobą zieloną choinkę.

I drewniany stół z krzesełkami, w sam raz dla dzieci.

Każdemu poświęcić czas na rozmowę. I słyszeć dziecięcy śmiech, kiedy leśniczka Kasia czyta bajkę o Guziku, który szuka „LEJENI”.

A potem pośmiać się razem z podjadania cukierków u babci i budować wieże z drewnianych klocków… Dzisiaj po 20:00 reportaż z tego wyjątkowego spotkania.

Zapowiedź i reportaż:

 

Od 21:00 w studiu Radio Zachód  pojawi się Piotr Dziełakowski z całą rodziną – żoną Weroniką i synami – Gabrysiem, Gustawem i najmłodszym – Grackiem. O rodzinnej pasji do przyrody, obserwowaniu i filmowaniu zwierząt i ptaków, opowiedzą dziś w radiowym studiu.

Rozmowa w studiu, część I:

Rozmowa w studiu, część II:

Wyjątkowe, świąteczne wydanie audycji  Między Nami Zwierzętami

25 grudnia od 20:00 do 22:00

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku