°C

„Przy garach jestem wolna…”- posłuchaj reportażu Elżbiety Wozowczyk-Leszko

A.SZAFRAN
 

Co raz więcej osób zwraca uwagę na styl swojego życia. Ważne są już nie tylko praca i zapewnienie życiowego komfortu, ale też ekologia, kreatywność, jakość kontaktów międzyludzkich, czy realizacja zainteresowań i marzeń.

Alicja Szafran jest osobą można rzec wielowymiarową. Wychowując dzieci, edukując je, gotując, śpiewając, czy po prostu  w relacjach z innymi ludźmi nie pozostawia ich obojętnymi. Jeśli gotuje, to używając roślin dziko rosnących, które sama zbiera. Jeśli śpiewa, to głosem białym, czyli naturalnym w zespole „Drewno”. Jeśli edukuje, to wychodzi poza ustalone rozwiązania. Nie lubi mówić, że uczy, bo jak twierdzi praca z dziećmi jest wspieraniem dziecięcego rozwoju. Skupia się na tym, co buduje w człowieku siłę i poczucie własnej wartości. Realizuje różne zainteresowania i tak np. zainteresowanie kulturą średniowiecza zaprowadziło ją do Bractwa Rycerskiego. Lubi też gotować, kuchnia jest Jej żywiołem.

Posłuchaj audycji:

Rozmowa z autorką po emisji audycji:

 


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.



Skomentuj na Facebooku



Polub naszą stronę na Facebooku