°C

PRZEMEK SZCZOTKO – „PS”

 

Album jest bardzo osobistym spojrzeniem na otaczającą rzeczywistość: na siebie, relacje międzyludzkie, głos serca - czym jest i dlaczego boimy się za nim iść? Wszystko co najgłębsze jeśli chodzi o przekaz jest ukryte między wierszami, tzn, że słuchacz musi przekaz ten odnaleźć doszukując się drugiego dna. W ten sposób ma szanse zatrzymać się zaglądnąć wgłąb siebie.

Niewątpliwie najskuteczniejszym kluczem otwierającym wnętrze jego jest w tej sytuacji słowo Boże umieszczone obok tekstu. Nie jest ono jednak niczym narzucającym, gdyż tekst i melodia i tak istnieją samodzielnie, zatem jest zachętą do „czegoś więcej”.

Stylistykę płyty możemy umiejscowić w przestrzeni ówczesnego songwritingu.

Jest to brzmienie akustyczne z wykorzystaniem gitary akustycznej, piano, kajonu oraz perkusjonaliów. Skomponowana, napisana i nagrana przez autora płyty.

Album nagrany na przełomie 2019-2020 roku.

 

Lista piosenek: 

1. Na Pewno

2. Granice

3. List

4. Żegnaj Świecie

5. Zostań

6. Wiem To

7. Tato

8. Gdzie Jesteś? Szukam Cię

9. Jeśli Nie Chcesz

10. Razem

11. Kosmita

12. Gdy Będę Wracał

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku