°C

Premiery na pierwszy tydzień października!

Universal Music
 

Sporo duetów, ale też dwie piosenki filmowe i utwór Eda Sheerana, który napisał dla formacji Why Don't We!

JONAS BLUE; HRVY Younger
Autorzy światowych hitów w przebojowym duecie – posłuchajcie ‚Younger’ – wspólnego utworu Jonasa Blue i HRVY. Artyści zaprzyjaźnili się podczas Capital FM’s Summertime Ball. Ich wspólny kawałek doskonale oddaje nastrój beztroskiego, wakacyjnego czasu, kiedy choć na chwilę można zapomnieć o obowiązkach.

 

WHY DON’T WE What Am I
Przebojowa popowa formacja Why Don’t We zaprezentowała nowy singiel ‚What Am I” wraz z teledyskiem, który nakręcił Andy Hines. Autorem piosenki jest Ed Sheeran, a za produkcję odpowiada Steve Mac.

 

MATEUSZ ZIÓŁKO; TABB Legiony
Piosenka ‚Legiony’ z założenia promuje film o tym samym tytule. Na tle historii I wojny światowej rozgrywa się osobisty dramat jego bohaterów. Ich dwóch- ona jedna i wielka miłość w trudnych czasach. 

ALLY BROOKE; MATOMA Higher
Ally Brooks i Matoma wydali wspólny utwór. Piosenka nosi tytuł ‚Higher’.

 

PAWEŁ DOMAGAŁA Żmijowisko
Jeśli aktor jest równocześnie muzykiem praca nad rolą wcześniej czy później przyniesie efekt w postaci piosenki. Tak stało się przy okazji serialowej ekranizacji bestsellera Wojciecha Chmielarza ‚Żmijowisko’ w reżyserii Łukasza Palkowskiego, gdzie główną rolę męską zagrał Paweł Domagała. Po zakończeniu zdjęć powstała inspirowana serialem piosenka ‚Żmijowisko’ z tekstem Zuzanny Grabowskiej oraz reżyserowany prze Pawła Domagałę teledysk z fragmentami serialu.

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku