°C

Premiery na pierwszy tydzień października!

Universal Music

Sporo duetów, ale też dwie piosenki filmowe i utwór Eda Sheerana, który napisał dla formacji Why Don't We!

JONAS BLUE; HRVY Younger
Autorzy światowych hitów w przebojowym duecie – posłuchajcie ‚Younger’ – wspólnego utworu Jonasa Blue i HRVY. Artyści zaprzyjaźnili się podczas Capital FM’s Summertime Ball. Ich wspólny kawałek doskonale oddaje nastrój beztroskiego, wakacyjnego czasu, kiedy choć na chwilę można zapomnieć o obowiązkach.

 

WHY DON’T WE What Am I
Przebojowa popowa formacja Why Don’t We zaprezentowała nowy singiel ‚What Am I” wraz z teledyskiem, który nakręcił Andy Hines. Autorem piosenki jest Ed Sheeran, a za produkcję odpowiada Steve Mac.

 

MATEUSZ ZIÓŁKO; TABB Legiony
Piosenka ‚Legiony’ z założenia promuje film o tym samym tytule. Na tle historii I wojny światowej rozgrywa się osobisty dramat jego bohaterów. Ich dwóch- ona jedna i wielka miłość w trudnych czasach. 

ALLY BROOKE; MATOMA Higher
Ally Brooks i Matoma wydali wspólny utwór. Piosenka nosi tytuł ‚Higher’.

 

PAWEŁ DOMAGAŁA Żmijowisko
Jeśli aktor jest równocześnie muzykiem praca nad rolą wcześniej czy później przyniesie efekt w postaci piosenki. Tak stało się przy okazji serialowej ekranizacji bestsellera Wojciecha Chmielarza ‚Żmijowisko’ w reżyserii Łukasza Palkowskiego, gdzie główną rolę męską zagrał Paweł Domagała. Po zakończeniu zdjęć powstała inspirowana serialem piosenka ‚Żmijowisko’ z tekstem Zuzanny Grabowskiej oraz reżyserowany prze Pawła Domagałę teledysk z fragmentami serialu.

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.