°C

Porozumienie? Polityczna naiwność, czy wezwanie do odpowiedzialności?

Otwarty Mikrofon Radia Zachód.
 

Nie milkną echa wczorajszego expose premiera Mateusza Morawieckiego. Tuż po nim w sejmie doszło do gorącej dyskusji. Zdaniem rządzących wystąpienie było merytoryczne i stanowiło jasną wizję uczynienia z Polski nowoczesnego kraju w centrum Europy.

Odmiennego zdania jest opozycja, która zarzuca premierowi brak rozliczenia ostatnich czterech lat, brak konkretów i składanie obietnic na wyrost. Prezes Jarosław Kaczyński, który zabrał głos jako pierwszy po expose powiedział, że clue wystąpienia Mateusza Morawieckiego stanowiło wezwanie do jedności wszystkich sił politycznych.

Czy wobec stojących przed Polską wyzwań ekonomicznych, demograficznych, czy klimatycznych politycy nie powinni dążyć do konsensusu? Jak widzą państwo szansę zjednoczenia się sił politycznych wokół najważniejszych dla Polski i Polaków spraw? Pyta Marek Poniedziałek

Od godz. 12:12 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462, a już teraz na komentarze.

Zapraszamy do dzielenia się opiniami

Opublikowany przez Radio Zachód Środa, 20 listopada 2019

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku