°C

POPKULTURA – „Miłość Zdrada”

 

Po ośmiu latach Popkultura powraca z przebojowym i nieszablonowym albumem. „Miłość Zdrada”, bo właśnie tak nazywa się produkcja warszawskiego zespołu, opisuje cały przekrój emocji, jakie pojawiają się w relacji miłosnej. Fascynacja, pożądanie i spełnienie, ale i tęsknota lęk i ból . Skrajne i często przeciwstawne uczucia przepełniają to wydawnictwo na wskroś.

Na płycie usłyszymy dziesięć energetycznych piosenek, o charakterystycznym brzmieniu lat osiemdziesiątych. Już przy promocji pierwszego tytułowego singla „Miłość Zdrada” zespół potwierdził inspirację stylistyką New Romantic oraz muzyką nowo-falową. Trzeba przyznać, że zarówno muzycznie jak i tekstowo Popkultura wysyła w świat bardzo spójny przekaz.

„Miłość Zdrada” jest drugim studyjnym albumem Popkultury. Zespół ma za sobą występy na scenach największych festiwali.

 

Tracklista:

1. Miłość Zdrada
2. Sos Warszawa
3. Muzeum Słów
4. Czerwony Balonik
5. Decyzje
6. Wodny Znak
7. Rozkazy
8. Emigracja
9. Bliźniaczy Płomień
10. Tortury

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku