°C

„Połączyła ich muzyka”- posłuchaj reportażu Elżbiety Wozowczyk-Leszko

LESZKO
 

Wracamy do tematu.
Historia z pasją i wiarą, że młodość i kreatywność szeroko otwiera okno na świat .

Spotkali się kilka temu i jak w tytule połączyła ich muzyka.

Brzmi to może niemal banalnie, ale jest w tym siła marzeń członków zespołu, którzy tworząc własne kompozycje chcą poruszyć serca i wyobraźnię nie tylko swoich rówieśników. Leon, Kuba, Hubert, Janek i Filip  to zgrana paczka dynamicznie realizująca plan zdobycia wielkich scen. Mają już pierwsze sukcesy, a na kolejne pewnie nie będziemy długo czekać. Ciekawe, czy członkowie zespołu The Beatles gdy byli w wieku bohaterów reportażu mieli podobne poglądy na ówczesną rzeczywistość? Członkowie zespołu Meteroids wierzą, że ich przekaz może wpływać na innych ludzi. 

Jakie zamierzenia od czasu nagrania materiału udało się członkom zespołu zrealizować?

Posłuchaj audycji.

Ciąg dalszy tematu w rozmowie z autorką.

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku