°C

„Po prostu kije…”- reportaż Izabeli Patek.

M.PRZYBYLSKA
 

Premiera w środę po 18.00.

W dobie pandemii wiele osób pozostaje na wakacje w domu. Warto więc poznawać  turystyczne atrakcje okolic w których mieszkamy. Jest wiele atrakcyjnych miejsc.

Niezwykle malowniczym terenem są połacie Puszczy Gorzowsko-Barlineckiej. Stolicą tych ziem jest Barlinek noszący od 2008 roku tytuł Europejskiej Stolicy nordic walking, czyli chodzenia z kijkami. Od tego czasu ta dyscyplina stała się tam bardzo popularna. Po Barlinku i okolicach chodzą młodzi i nieco starsi. Nordic walking łączy ludzi, utrzymuje w dobrej kondycji i często wywołuje uśmiech na twarzy. W Barlinku odbywają się ważne imprezy sportowe m.in. mistrzostwa Polski miłośników tej dyscypliny. Nordic walking pomaga ona również w rekonwalescencji po zabiegach operacyjnych i w innych schorzeniach.

Jednym słowem nie ważne kim jesteśmy i ile mamy lat- kije w dłonie i przed siebie…

 


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku